Nie jesteśmy nowi na świecie, przed nami była
KURA

O nas i o blogu

Napisz do nas:
qra-poczta@gazeta.pl

Współpracuj z nami

Nagrody
Fundatorzy
Lektury
Filmy


RSS
piątek, 01 lutego 2013

Drogie Czytelniczki Kury, drodzy Czytelnicy Qry!

Jak się okazało, ferie zimowe były nam wszystkim bardzo potrzebne. „Atak” zimy nie spodobał sie jedynie drogowcom i... pasażerom samolotów, nam natomiast zimowe pejzaże (i temperatury!) dodały świeżej energii. I oto w odpowiedzi na postawione wcześniej zasadnicze pytanie „Co dalej?” wracamy do Was z nowymi pomysłami. 

Co ważne – i warte podkreślenia – „nowe” nie wynika z tego, że to, co było do tej pory, już się nam znudziło czy zmęczyło nas codzienne pisanie dla Was (i do Was). Nic podobnego! Kura i Qra pozostaną w naszej pamięci jako czas i miejsce wyjątkowe, a teksty tam zamieszczone z powodzeniem złożyłyby się na dwie fantastycznie ciekawe księgi. Ale zmienił się skład Redakcji: odeszła pomysłodawczyni Kury i Qry, Ewa Maria Slaska, równocześnie dołączyli do nas nowi autorzy. Siłą rzeczy, w nowym gronie pojawiły się inne tematy, inne spojrzenia, inne wizje. Mamy nadzieję, że nowa formuła, tak jak każda nowa książka, okaże się dla nas wszystkich – i autorów, i Czytelników – pięknym doświadczeniem. 

A zatem, nie żegnamy się, tylko – witamy w nowym gronie!

Nowy blog znajdziecie tutaj:

http://waltanie.blox.pl/html

Zapraszamy!


PS Ewy Marii: też się żegnam, też serdecznie dziękuję za współpracę i też zapraszam do innego bloga, na którym drukuję teksty literackie, publicystyczne i poezję po polsku, niemiecku i angielsku

http://ewamaria2013texts.wordpress.com 

02:38, ewamaria030
Link Komentarze (33) »